Надійний забудовник у Львові

Розвиваємось з кожним роком, стаємо кращими та будуємо все більше квадратних метрів.
Понад 530 сімей стали щасливими разом з нами

Комфортні та якісні квартири за доступною ціною

Понад 7 років ми будуємо малоповерхові будинки, та стараємось зробити так, щоб кожен квадратний метр став для вас комфортним та якісним. Перед початком будівництва ми враховуємо всі можливі варіанти, для комфорту життя в наших новобудовах.

За цей період ми реалізували більше 15 проектів, які збудовані за всіма європейськими технічними нормами будівництва. Стали надійним забудовником та лідером в будівництві таунхаусів у Львівській області.

Переваги

Надійність​

Гарантоване
паркомісце

Хороша шумо-, тепло-, віброізоляція

Екологічні
матеріали

Закрита територія та відео нагляд​

Поруч ліс

Вільне планування
і вибір наповнення квартири

2 кімнатна квартира
25 000$ і розтермінування

Історія досягнень

0
Років на ринку
0
Збудованих будинків
0
Побудованих квадратних метрів
0
Щасливих сімей

Чому ми надійний забудовник?

Вчасна та 100% здача новобудов

Новобудови у Львові

Сертифіковані та якісні, екологічні матеріали

Новобудови у Львові

Високі темпи будівництва

Низька щільність забудови

Новобудови у Львові

Надійний забудовник Z100

Новобудови у Львові

Будівельна компанія Z100 присутня в будівельній сфері з 2013 року. За цей період ми добряче набралися досвіду і розвинулися в малоповерховій забудові. Нами збудовано 25 587 квадратних метрів , а це понад 27 будинків. Кожен комплекс збудований з індивідуальним підходом та перевищує державні стандарти будівництва і відповідає європейським критеріям. Також 530 сімей стали щасливими з нами і ми пишаємось цим результатом.

Всі житлові комплекси виконані з екологічних будівельних матеріалів, та з високотехнологічними параметрами. Завдяки нашому стилю і технології будівництва, наші новобудови набули неабиякої популярності. Оскільки, ми дбаємо про наших мешканців ще на етапі вибору місця під забудову. Всі житлові комплекси розташовані у комфортних місцях для проживання – у районах із зручною транспортною розв’язкою, біля парків, озер та місць для відпочинку. Житлові комплекси чудово взаємодіють з інфраструктурою та сферами послуг: паркінги, дитячі садки, школи, поліклініки, магазини, кав’ярні, спорткомплекси. Саме тому в наших новобудовах комфортно жити!