Надійний забудовник у Львові

Розвиваємось з кожним роком, стаємо кращими та будуємо все більше квадратних метрів.
Понад 516 сімей стали щасливими разом з нами

Створюємо комфортні та якість квартири за доступною ціною

Понад 7 років ми будуємо малоповерхові будинки, та стараємось зробити так, щоб кожен квадратний метр став для вас комфортним та якісним. Перед початком будівництва ми враховуємо всі можливі варіанти, для комфорту життя в наших новобудовах.

За цей період ми реалізували більше 15 проектів, які збудовані за всіма європейськими технічними нормами будівництва. Стали надійним забудовником та лідером в будівництві таунхаусів у Львівській області.

Історія досягнень

0
Років на ринку
0
Збудованих будинків
0
Побудованих квадратних метрів
0
Щасливих сімей

Переваги

Надійність​

Гарантоване безплатне паркомісце​

Закрита територія та відео нагляд​

Найкраща шумо -, тепло -, ізоляція​

Вільне планування
і вибір наповнення квартири

2 кімнатна квартира
25 000$ і розтермінування

Чому ми надійний забудовник?

Вчасна та 100% здача новобудов

Новобудови у Львові

Сертифіковані та якісні, екологічні матеріали

Новобудови у Львові

Високі темпи будівництва

Низька щільність забудови

Новобудови у Львові

Надійний забудовник Z100

Новобудови у Львові

Будівельна компанія Z100 присутня в будівельній сфері з 2013 року. За цей період ми добряче набралися досвіду і розвинулися в малоповерховій забудові. Нами збудовано 23 587 квадратних метрів , а це понад 19 будинків. Кожен комплекс збудований з індивідуальним підходом та перевищує державні стандарти будівництва і відповідає європейським критеріям. Також 516 сімей стали щасливими з нами і ми пишаємось цим результатом.

Всі житлові комплекси виконані з екологічних будівельних матеріалів, та з високотехнологічними параметрами. Завдяки нашому стилю і технології будівництва, наші новобудови набули неабиякої популярності. Оскільки, ми дбаємо про наших мешканців ще на етапі вибору місця під забудову. Всі житлові комплекси розташовані у комфортних місцях для проживання – у районах із зручною транспортною розв’язкою, біля парків, озер та місць для відпочинку. Житлові комплекси чудово взаємодіють з інфраструктурою та сферами послуг: паркінги, дитячі садки, школи, поліклініки, магазини, кав’ярні, спорткомплекси. Саме тому в наших новобудовах комфортно жити!