Винники

Комфортні квартири у Винниках

Високотехнологічні новобудови в стилі таунхаус. 19 будинків збудовано у Личаківському районі, місцевість №1 по озелененості у Львові.

Житлові комплекси у Винниках

Новобудова в Винниках за доступною ціною

ЖК «Грушевського»

м. Львів-Винники

вул. Грушевського

Будується, є вільні квартири

Новобудови за доступною ціною у Львові

КК «Липова Алея»

м. Львів-Винники

вул. Івана Липи

Будується, є вільні котеджі

Amsterdam-7

ЖК «Амстердам»

м. Львів-Винники

вул. Стрілецька

Будується, є вільні квартири

ЖК «Флоренція»

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Будується, всі квартири продано

Новобудови у Львові за доступною ціною

ЖК «Мілан»

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Збудовано, всі квартири продано

Придбайте квартиру у Винниках з доступною ціною

Квартири в наших новобудовах підійдуть для кожного. Середня вартість квадратного метра 550 $, площі житла від 42 до 128 мкв.

За ці гроші ви отримаєте значно більше комфорту і якості, ніж в багатоповерхових будинках. Мешканці перенаселених будинків завжди стикаються з такими проблемами як: недостатньо паркомісць, немає озелененої території, відсутні дитячі майданчики, відкрита територію. В наших малоповерхових будинках, все навпаки.

Комфорт в таунхаусах

Таунхаус вважається проміжним варіантом між багатоквартирним будинком і приватним котеджем. Формат такого помешкання передбачає проживання в будинку декількох сімей, де ви розділяєте поверх лише з одним сусідом, також у вас закрита територія з відео наглядом і ще й доступні квартири з власною терасою, а для дітей дитячі майданчики. В одному нашому будинку в 10 разів менше квартир ніж багато квартирному під’їзді. Значним плюсом є те, що ми будуємо житло поблизу природних зон, де чиста екологія і завжди свіже повітря. А все тому, що поблизу будинків знаходяться ліси, парки і озера. Перед початком будівництва, ми враховуємо всі можливі варіанти розміщення будинку для комфортного життя. Розробляємо розумні площі квартир і ви маєте чудову можливість розпланувати їх під себе. Всі перегородки в межах квартири муруються під клієнта. Таке вільне планування забезпечить вам зручність і раціональне використання кожного квадратного метра. Всі будинки з чудовою інфраструктурою, поблизу знаходяться школи, дитячі садки, кафе, ресторани, спорткомплекси. Купити квартиру у Винниках – зробити себе щасливим!