Купити квартиру в Винниках. Комфортні квартири за доступною ціною

Високотехнологічні новобудови в стилі таунхаус. Понад 19 будинків збудовано в Винниках з чудовою інфраструктурою, закрита територія, достатньо паркомісць. 

Житлові комплекси у Винниках

м. Львів-Винники

вул. Грушевського

Будується, є вільні квартири

м. Львів-Винники

вул. Івана Липи

Будується, є вільні котеджі

м. Львів-Винники

вул. Стрілецька

Будується, є вільні квартири

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Будується, всі квартири продано

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Збудовано, всі квартири продано

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Збудовано, всі квартири продано

м. Львів-Винники

вул. Крива

Збудовано, всі квартири продано

Придбайте квартиру в Винниках за доступною ціною

Квартири в наших новобудовах підійдуть для кожного. Середня вартість квадратного метра 550 $, площі житла від 42 до 128 мкв.

За ці гроші ви отримаєте значно більше комфорту і якості, ніж в багатоповерхових будинках. Мешканці перенаселених будинків завжди стикаються з такими проблемами як: недостатньо паркомісць, немає озелененої території, відсутні дитячі майданчики, відкрита територію. В наших малоповерхових будинках, все навпаки.

Комфорт та якість квартир у Винниках

Новобудови виконанні в стилі таунхаус, який вважається проміжним варіантом між багатоквартирним будинком і приватним котеджем. Формат такого помешкання передбачає проживання в будинку декількох сімей, де ви розділяєте поверх лише з одним сусідом,  у вас закрита територія з відеонаглядом, для дітей дитячі майданчики. Також можете купити квартиру з власною терасою. В одному нашому будинку живе в 10 разів менше людей ніж багатоквартирному під’їзді.

Значним плюсом є те, що ми будуємо житло поблизу природних зон, де чиста екологія і завжди свіже повітря. А все тому, що поблизу будинків знаходяться ліси, парки і озера. Перед початком будівництва, ми враховуємо всі можливі варіанти розміщення будинку для комфортного життя. Всі будинки з чудовою інфраструктурою, поблизу знаходяться школи, дитячі садки, кафе, ресторани, спорткомплекс.

Розробляємо розумні площі квартир і ви маєте чудову можливість розпланувати їх під себе. Всі перегородки в межах квартири муруються під клієнта. Таке вільне планування забезпечить вам зручність і раціональне використання кожного квадратного метра. Купити квартиру у Винниках – зробити себе щасливим!

Ціни на квартири в Винниках

Новобудови збудовані з екологічних будівельних матеріалів, забезпеченні хорошою шумо-, тепло-, віброізоляцією і з монолітним залізобетонним перекриттям. Зовні будинок утеплено пінопластом і мінватою (100-200 мм) преміум класу. Встановлені двокамерні енергозберігаючі вікна “REHAU” з п’ятикамерним профілем, німецька фурнітура. З нами, за чудову ціну, ви отримаєте всі умови, які потрібно для облаштування свого помешкання.

Кладка будинку виконана з червоних керамічних блоків, це один із лідерів на ринку будівництва. А все тому що теплопровідність керамоблоків нижче, ніж у звичайної цегли, що дало можливість збільшити теплоємність спорудженої будови. Важливий момент: ви зможете економити на опаленні.

Придбавши квартиру у Винниках в наших новобудовах, ви отримаєте чудові пропозиції та якість яких немає на ринку. Середня ціна квадратного метра 550$. 

Купити квартиру в Винниках з готовим ремонтом

Пакет
Преміум

Виконуємо всі чорнові роботи ремонту, а ви отримуєте квартиру готову до декоративних робіт в комплектацію входить:

 • кладка з керамічних блоків
 • можливість перепланування квартири (перегородки екоблок)
 • утеплений фасад 100-150мм
 • двері броньовані, преміум класу
 • вікна панорамні REHAU енергозберігаючі двокамерні, п’ятикамерний профіль, німецька фурнітура, колір антрацит
 • індивідуальне опалення, котел двохфункційний
 • комунікації підключено, встановлено лічильники на воду, газ, електроенергію
 • штукатурка чистова під ма’яки
 • зашклена лоджія
 • закрита облаштована територія, відеонагляд, парковка, дитячий майданчик
 • ОСББ
 • інтернет кабель заведений в квартиру

Квартира
Під ключ

Чистовий ремонт індивідуально під вас. Ви спілкуєтесь з персональним менеджером який організовує всі ремонтні роботи в вашій квартирі. Ви не шукаєте майстрів, не возите будівельні матеріали, а натомість отримуєте якісний і оптимальний по ціні ремонт для заселення в квартиру. Ціна таких послуг значно дешевша ніж ремонт власними силами чи за допомогою бригади за рахунок наших корпоративних оптових знижок.