Купити квартиру в Винниках за доступною ціною

Високотехнологічні новобудови в стилі таунхаус. Понад 19 будинків збудовано в Винниках з чудовою інфраструктурою, закрита територія, достатньо паркомісць. 

Житлові комплекси у Винниках

м. Львів-Винники

вул. Грушевського

Будується, є вільні квартири

м. Львів-Винники

вул. Івана Липи

Збудовано, є вільні котеджі

м. Львів-Винники

вул. Стрілецька

Будується, є вільні квартири

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Будується, всі квартири продано

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Збудовано, всі квартири продано

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Збудовано, всі квартири продано

м. Львів-Винники

вул. Крива

Збудовано, всі квартири продано

Технічні параметри квартир

– кладка з червоної керамічної цегли міжквартирні стіни 40 см. 

– двері броньовані, преміум класу

– вікна енергозберігаючі REHAU двокамерні, п’ятикамерний профіль, німецька фурнітура

BRICKWALL

– перекриття монолітні, залізо-бетонні, встановлено шумоізоляцію

– територія комплексу закритого типу 

– утеплення будинку 100-200 мм. (пінопласт, мінеральна вата)

– комунікації підключено, встановлено лічильники на воду, газ,електроенергію
– індивідуальне опалення, котел двохфункційний, встановлено радіатори, підігрів підлоги санвузла

– вільне планування квартир 

– висота стелі 2,8 м.

Придбайте квартиру в Винниках за доступною ціною

Квартири в наших новобудовах підійдуть для кожного. Середня вартість квадратного метра 550 $, площі житла від 42 до 128 мкв.

За ці гроші ви отримаєте значно більше комфорту і якості, ніж в багатоповерхових будинках. Мешканці перенаселених будинків завжди стикаються з такими проблемами як: недостатньо паркомісць, немає озелененої території, відсутні дитячі майданчики, відкрита територію. В наших малоповерхових будинках, все навпаки.

Комфорт та якість квартир в Винниках

Новобудови виконанні в стилі таунхаус, який вважається проміжним варіантом між багатоквартирним будинком і приватним котеджем. Формат такого помешкання передбачає проживання в будинку декількох сімей, де ви розділяєте поверх лише з одним сусідом,  у вас закрита територія з відеонаглядом, для дітей дитячі майданчики. Також можете купити квартиру з власною терасою. В одному нашому будинку живе в 10 разів менше людей ніж багатоквартирному під’їзді.

Значним плюсом є те, що ми будуємо житло поблизу природних зон, де чиста екологія і завжди свіже повітря. А все тому, що поблизу будинків знаходяться ліси, парки і озера. Перед початком будівництва, ми враховуємо всі можливі варіанти розміщення будинку для комфортного життя. Всі будинки з чудовою інфраструктурою, поблизу знаходяться школи, дитячі садки, кафе, ресторани, спорткомплекс.

Розробляємо розумні площі квартир і ви маєте чудову можливість розпланувати їх під себе. Всі перегородки в межах квартири муруються під клієнта. Таке вільне планування забезпечить вам зручність і раціональне використання кожного квадратного метра. Купити квартиру в Винникахзробити себе щасливим!

Ціни на квартири в Винниках

Новобудови збудовані з екологічних будівельних матеріалів, забезпеченні хорошою шумо-, тепло-, віброізоляцією і з монолітним залізобетонним перекриттям. Зовні будинок утеплено пінопластом і мінватою (100-200 мм) преміум класу. Встановлені двокамерні енергозберігаючі вікна “REHAU” з п’ятикамерним профілем, німецька фурнітура. З нами, за чудову ціну, ви отримаєте всі умови, які потрібно для облаштування свого помешкання.

Кладка будинку виконана з червоних керамічних блоків, це один із лідерів на ринку будівництва. А все тому що теплопровідність керамоблоків нижче, ніж у звичайної цегли, що дало можливість збільшити теплоємність спорудженої будови.Важливий момент: ви зможете економити на опаленні.

Придбавши квартиру в Винниках в наших новобудовах, ви отримаєте чудові пропозиції та якість яких немає на ринку. Середня ціна квадратного метра 550$.