Купити квартиру у Львові

Квартири в новобудовах з чудово розвинутою інфраструктурою. А також велика внутрішня територія з відеонаглядом, власне паркомісце для кожного мешканця та зони відпочинку

Житлові комплекси у Львові

м. Львів-Винники

вул. Грушевського

Будується, є вільні квартири

м. Львів-Винники

вул. Івана Липи

Збудовано, є вільні котеджі

м. Львів-Винники

вул. Стрілецька

Будується, є вільні квартири

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Будується, всі квартири продано

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Збудовано, всі квартири продано

м. Львів-Винники

вул. Лисика

Збудовано, всі квартири продано

м. Львів-Винники

вул. Крива

Збудовано, всі квартири продано

Переваги

Надійність​

Гарантоване
паркомісце

Хороша шумо-, тепло-, віброізоляція

Екологічні
матеріали

Закрита територія та відео нагляд​

Поруч ліс

Вільне планування
і вибір наповнення квартири

2 кімнатна квартира
25 000$ і розтермінування

Квартири у Львові за доступною ціною

Обираючи квартиру у Львові, з нашою компанією ви точно не прогадаєте, а отримаєте те що хотіли. Адже ми дбаємо абсолютно про все, що потрібно для комфортного життя. Новобудови мають чудове місце розташування з усіма комунікаціями такими як: школа, дитячі садки, торгові центри, супермаркети, кафе і спорткомплекси. Придбавши квартиру ви забудете, що таке життя в перенаселених житлових комплексах.

Комфортність квартир

Розробляємо розумні площі квартир і ви маєте чудову можливість розпланувати їх під себе. Всі перегородки в межах квартири муруються під клієнта. Таке вільне планування забезпечить вам зручність і раціональне використання кожного квадратного метра.

В новобудовах є квартири з власною терасою, чудовим виглядом і просторою лоджією. А також з нами ви будете в безпеці, оскільки територія новобуди закрита, встановленні автоматичні ворота і отримаєте персональним доступом до відеонагляду.

Купити квартиру у Львові

Абсолютно всі забудови виконані в стилі таунхаус. Це малоповерхові будинки, де поверх ділите лише з одним сусідом і кожному виділене місце для паркування автомобіля. На території знаходяться сучасні дитячі майданчики, зони для відпочинку. А навколо новобудови розвинута зручна інфраструктура. Саме тому, купити квартиру у Львові, в наших новобудовах буде найкращим вибором, для вашого комфортного життя. Ви отримаєте ряд переваг, якщо придбаєте квартиру в таунхаусі, а ніж в багатоповерхових будинках.

Будуємо будинки за містом, куди можна добратися за 17 хв. на авто з центра Львова. Всі новобудови заходяться в Личаківському районі, який вважається одним із найрозвинутіших районів. Поблизу новобудов розташовані рекреаційні зони, які акцентуються на природності району, де вартість квартир значно дешевша ніж в центрі. 

Купити квартиру у Львові, але за містом – це чудовий варіант для молодої сім’ї, ви отримає комфортні умови для життя і опинитесь подалі від гамірних районів, де не так багато смогу та є близько озеро, ліс і парки. Інфраструктура за містом аж ніяк не поступається інфраструктурі центру міста. Біля дому усі зручності від супермаркетів до шкіл та садочків.